Son Yazılar

Yardım

Mobilyalarımız hakkındaki her türlü bilgi ve isteğinizi iletişim sayfasında bulunan form aracılığı ile bizlere iletebilir, +90 364 666 00 20 Nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

OTURUM AÇMA BİLGİLERİNİZİ UNUTTUNUZ MU?

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE MOBİLYA SANATI

logoo

1964 Yılında kurulan firmamızın başarı hikayesi 80 m2 ile Çorum'da küçük bir atölyede başlamıştır. Sayın  Aydın TIĞLI sektörde büyüme heyecanı ve azmi ile atılım yapıp DOĞU MOBİLYA' ya bugünkü bilinen saygınlığını kazandırmış ve öncü bir kuruluş haline getirilmesine vesile olmuştur. Sektörün ihtiyaçlarına göre çalışmalar ve beklentileri karşılayacak yeni fikirler bugünlere kadar gelme sürecimizde en etkili faktör oldu.

Mobilya tasarım ve üretim sürecindeki başarımızı; rahatlık, kullanışlılık ve kaliteden ödün vermeden çalışmamıza borçluyuz. Bizi bugünlere taşıyan anlayışımız, gelişen teknoloji ve sürekli değişen trendleri iyi takip edebilme ve doğru zamanda doğru kararlar verebilme kabiliyetimize borçluyuz. İmal ettiğimiz mobilyalardaki özgün tasarımlar gücünü geçmişte oluşturulan firma-müşteri samimiyet ilişkisine bağlıdır.

Tüm Özel Projeleriniz için +90 364 666 00 20

İhtiyacınız olan tüm mobilyalar için DOĞU MOBİLYA Doğru adres.

MUTFAKLARİncele

MUTFAKLAR

YAŞAM ALANLARIİncele

YAŞAM ALANLARI

YATAK ODALARIİncele

YATAK ODALARI

TV ÜNİTELERİİncele

TV ÜNİTELERİ

OFİSLERİncele

OFİSLER

MAĞAZALARİncele

MAĞAZALAR

Yukarı